EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Öncelikle bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. İsteklerinize en iyi şekilde cevap verebilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Umarız yeni hayatınızda yeni evinizde, işyerinizde mutlu olursunuz ve bu mutlulukta küçükte olsa bizimde bir katkımız olur. Eğer her hangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle irtibata geçiniz.

EGETUR Evden Eve Nakliyat olarak, eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesine kadar evden eve taşımacılık sürecinin her basamağında konusunda uzman personeliyle, sizin kaç gündür planladığınız ve kime taşıtsam diye endişe hatta zaman zaman taşıma esnasında olabileceklerden dolayı karamsarlığa kapılmış olmanızın yersiz olduğunu ispatlayacağız.

Bunu başarmak takım çalışmasının en iyi şekilde koordinesini gerektirir.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan experlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan exper ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Experin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Birinci ilkemiz "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " temel alınarak hizmet verilir.

Eğer şimdiye kadar hiç EGETUR ile taşınmadı iseniz bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir.

"HER ŞEY ZAMANINDA" Sloganıyla yola çıkan EGETUR Nakliyat evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur.

PAKETLEME

Taşınmak isteyen siz eşya sahiplerine, paketlenme işleminin çok önemli bir prosedür olduğunu hatırlatırız. Firmamız paketlemeyi hiç şüphesiz en iyi gerçekleştiren nakliye firmalarından biridir.
Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız havalı naylon ile paketleme yapılır ve eşyalarınız taşımaya hazır hale getirilir. Hiçbir şekilde battaniye ile paketleme işlemi yapılmamaktadır.

Vazo porselen tabak v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılır. Daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Balonlu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapılmadan önce askılı elbiseleriniz özel tasarlanmış askılı dolaplarımıza yerleştirilir ve yeni evinizde montajı yapılan dolaplarınıza tekrar yerleştirilir.

Bazı beyaz eşya ve gardrop marangoz ve tesisat elemanları tarafından sökülüp yerinde monte edilir.

Kitap, ayakkabı, mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur.

Koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ambalajlanır.

Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçecektir.

Evden eve nakliyat ta firmamız şehir içi, şehirlerarası taşımacılık, evden eve nakliyat ve yük taşımacılığı konularında siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Evden eve nakliyat la birlikte depolama, Gümrükleme ve Parsiyel taşıma dallarinda da hizmet vermekteyiz.

DEPOLAMA

Firmamızın temel hizmetleri arasında eşya depolama hizmeti de yer almaktadır. Eşya ve mallarınızı EGETUR Nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz.

Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerine alınır.

Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur. Depolama Hizmeti ve detayları hakkında bizi arayınız.

TAŞIMA ESNASINDA BAŞINIZA GELEBİLECEKLER?

Seçilen firmanın ne kadar önemli olduğunu müşterilerimiz maalesef ki kötü bir taşınma neticesinde tecrübe ediniyorlar.

Sıradan bir evden eve nakliyat firmasıyla başınıza gelebileceklerden bahsedelim.

Gazete ilanlarından, yol kenarında duran araçlarından veya internetten hepsi birbirine benzeyen, kurumsal kimlikleri olmayan, taşınma görüntülerimiz diye aynı resimleri kullanan, araçlarının resimlerini gösterirken hiçbiri gerçek olmayan sadece arama motorlarında yer alabilmek için alakasız isimlerle karşınıza çıkan bir firmayı aramış olabilirsiniz.

Yapılacak işten bahsettikten sonra telefondan direkt net fiyat alabilirsiniz.

Anlaşmaya vardıktan sonra anlaşma günü kapınıza hiç ummadığınız bir araçla karşılaşabilirsiniz.

İlk defa o gün eşyayı görecek olan firma eşyayı gördükten sonra sizin son güne gelmiş taşınma mecburiyeti zaafınızdan yararlanmak isteyip yeniden fiyatlandırmayla karşılaşabilirsiniz.

Taahhüt edilen hiç bir ambalaj malzemesinin kullanılmadığını görebilirsiniz.

Gün bittiğinde taşınma işinin bitmediğini, yarım kaldığını veya karmakarışık eşyaların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

İŞTE BU OLDUBİTTİLERE BİR SON VEREBİLMEK İÇİN YOLA ÇIKMIŞ BULUNUYORUZ. BUGÜNE KADAR ELDE ETTİĞİMİZ %100 LÜK BAŞARIMIZI İSE İLKELERİMİZE VE KALİTEMİZE BORÇLUYUZ.


Anasayfa I Hakkımızda I Kurumsal I Evden Eve I Araçlarımız I Referanslar I Nakliyat I İletişim
© 2008 EGE TUR NAKLİYAT
Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları EGE TUR Evden Eve Taş. Ltd. Şti.’ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.