ARAÇLARIMIZ

EGETUR Evden Eve Nakliyat piyasada bulunan birçok nakliyat şirketi gibi sadece 1 araç ile bu sektöre girmemiş olup bu alanda her zaman yatırım yapmıştır. Şu anda mevcut 6 adet özel nakliyat aracı ile hizmet vermekte ve gün geçtikçe araç filosunu büyütüp genişletmektedir.

Filomuz kamyonlarında Kamyon kasaları ev taşımacılığı için özel tasarlanmış olup içi özel donanımlıdır. Kamyon iç bölümünde kırılacak eşya kutuları için ayrıca raflı bölme eklenmiştir. Kamyon kasa içlerinde sarsıntı azaltıcı ip geçirme aralıkları vardır. Şehirlerarası yolculuklar için kamyon evrakları ve şehir içi izin belgeleri tamdır. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir.Araçlarımız Mercedes, Ford Cargo ve Iveco markalarının son modelleri olup, filomuzda 5 yaşından büyük araç bulunmamaktadır.

Taşımacılığa uygun araçlarla donanmış filomuzla kesintisiz olarak 24/7 hizmetinizdeyiz.

Araçları büyük boyutta görmek için fotoğraflara tıklayınız.Anasayfa I Hakkımızda I Kurumsal I Evden Eve I Araçlarımız I Referanslar I Nakliyat I İletişim
© 2008 EGE TUR NAKLİYAT
Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları EGE TUR Evden Eve Taş. Ltd. Şti.’ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.